Vodstvo

Člani predsedstva ZKDS:

IME IN PRIIMEK E-NASLOV ZVEZA KULTURNIH DRUŠTEV KOORDINACIJA
Mija Aleš, predsednica mija.in.ostali@siol.net ZKD Kranj Gorenjska
Marijana Kolenko, podpredsednica marijana.kolenko@guest.arnes.si ZKD Celje Celje
Jože Osterman, podpredsednik joze.osterman@guest.arnes.si ZKD Ljubljana Osrednja Slovenija
Tomaž Simetinger tomaz.simetinger@gmail.com ZKD Ljubljana Osrednja Slovenija
Milan Brecl boom@siol.net ZKD Celje Celje
Janez Kerin Kjanez22@gmail.com ZKD Krško Dolenjska, Bela krajina, Posavje
Ivo Turk ivo.turk@t-2.net ZKD MO Koper Južna Primorska
Martina Trampuž martina.trampuz@guest.arnes.si ZKD Nova Gorica Severna Primorska
Danijela Hozjan danijelahozjan.zkd@gmail.com ZKD Lendava Pomurje
Marjan Lužnik mare.luznik@gmail.com ZKD Slovenj Gradec Koroška
Nino Galun nino.galun@gmail.com ZKD Ptuj Ptuj
Inge Breznik inge.breznik@zrss.si ZKD Maribor Maribor
Tjaša Šuligoj tjasa.suligoj@gmail.com ZKD Trbovlje Osrednja Slovenija
Erik Vrčon erikkatv@gmail.com ZKD Tolmin Severna Primorska
Nataša Petrovič natasapetrovic@siol.net ZKD Ptuj Ptuj
Cvetka Vereš cvetka.veres@gmail.com ZKD Prekmurja Pomurje
Boris Selko boris.selko@siol.net Zveza slovenskih godb Gorenjska
Anže Škornik anzeskornik@gmail.com ZKD Šentjur Celje

 

Nadomestni člani predsedstva:

IME IN PRIIMEK E-NASLOV ZVEZA/DRUŠTVO KOORDINACIJA
Lojze Adamlje lojzeadamlje@gmail.com ZKD Ljubljana Osrednja Slovenija
Ivan Domitrovič ivanjanezdomit@gmail.com ZKD Celje Celje
Slavko Bohinc bohincs@siol.net ZKO Tržič Gorenjska
Klara Štrancar klara.strancar@gmail.com ZKD Nova Gorica Severna Primorska
Silva Duh silva.duh2@gmail.com ZKD Ljutomer, Križevci, Veržej, Razkrižje Pomurje
Jožef Kramer oi.dravograd@jskd.si ZKD Dravograd Koroška
Sara Špelec sara.spelec@gmail.com ZKD Slovenske Gorice Ptuj
Franci Pivec franci.pivec@izum.si ZKD Maribor Maribor
Sonja Mlakar kudjevnica36@gmail.com  KUD Jevnica Osrednja Slovenija
Lučka Černelič lucka.cernelic@gmail.com ZKD Brežice Dolenjska, Bela krajina, Posavje

 

Člani nadzornega odbora:

IME IN PRIIMEK E-NASLOV ZVEZA/DRUŠTVO KOORDINACIJA
Franjo Murko franjo@okta.si ZKD Slovenj Gradec Koroška
Janez Meglič jmeglic01@gmail.com OKZ Medvode Osrednja Slovenija
Branka Bezeljak branka.bezeljak@teleing.com  ZKD Ptuj Ptuj